Předchozí

Szárítókezelő munkatársat keresünk

Následující

Vyrovnání Župa Somogy, Nágocs
Maďarsko
Sdílení: messengerfacebookwhatsappviberemail
Překlad

Popis
Stabil hátterű Somogy -megyei agrár zrt. Szárítókezelő munkatársat keres.

Elvárások :
• B kategóriás jogosítvány
• Mezőgazdasági, vagy műszaki képzettség
• Precíz munkavégzés
• Szárítókezelői bizonyítvány megléte, vagy megszerzése.

Ami előnyt jelent :
• Fenti munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk :
• Főállású munkaviszony.
• Hosszú távú munkavégzés, közel 4000 Ha-os jól prosperáló nagyüzemnél.
• Versenyképes bérezés.
• Korszerű, szárító-tisztító berendezés
• Jól összeszokott, motivált csapat.

Jelentkezését más megyékből is várjuk, lakhatásban segítséget tudunk nyújtani.

Jelentkezés módja: fényképes önéletrajz megküldése nagocsizrt@gmail.com e-mail címre

ID inzerátu: 7252772
Aktualizováno: 4. dubna 2024 14:13:25 SELČ

Údaje inzerenta

název Nágocsi Mezőgazdasági Zrt.
Místo Župa Somogy
Nágocs

Kontakt

Pro odeslání zprávy se prosím přihlaste!
Registrace

Myslíte si, že byl tento inzerát vložen omylem? Sdělte nám prosím své komentáře vyplněním formuláře níže:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dat - Všeobecné obchodní podmínky

Szántóföldi kultivátor,  gruber 220 cm-es (5 db kapa) / Bomet U865-3
Szántóföldi kultivátor, gruber 220 cm-es...

1.532.300 Ft +ÁFA

Uniforest TITAN 53/40 automata daraboló gép
Uniforest TITAN 53/40 automata daraboló...

17.630.000 Ft +ÁFA

LS MT7.101 PST EHL traktor (ÚJSZERŰ)

19.990.000 Ft +ÁFA

Mezőgazdasági gépszerelő (erőgépszerelő)

bez ceny