Předchozí

Prodejce zemědělských strojů

Následující

Vyrovnání Župa Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4400 Nyíregyháza
Maďarsko
Sdílení: messengerfacebookwhatsappviberemail
Místo výkonu práce Župa Szabolcs-Szatmár-Bereg

Popis
70 LET ZKUŠENOSTÍ VE SLUŽBÁCH ZEMĚDĚLSTVÍ
Naše společnost slouží zemědělským výrobcům, od jednotlivých zemědělců až po partnerské společnosti. Kromě toho, že nabízíme širokou škálu produktů a služeb, se snažíme být našim partnerům také geograficky blízko.

Hledáme nového zaměstnance na pozici prodejce zemědělské techniky ve východomaďarském regionu!

Náplň práce:
- Prodej zemědělských strojů distribuovaných společností Agroker Holding Zrt;
- Zabýváme se prodejem zemědělské techniky Agro Machinery společnosti Agrofork AG;
- Příprava a dokumentace nabídek a smluv souvisejících s prodejem;
- Samostatné a zodpovědné provádění transakcí v celé fázi prodeje.

Očekávání:
- Požadujeme: strojírenské vzdělání;
- alespoň 3 roky relevantní odborné praxe;
- vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti;
- počítačové dovednosti na uživatelské úrovni;
- řidičský průkaz skupiny "B";
- přesnost, spolehlivost.

Výhodou:
- angličtina / němčina / italština.

Co nabízíme:
- služební auto, mobilní telefon, notebook;
- konkurenceschopný plat;
- mobilní telefon, notebook, mobilní telefon, mobilní telefon, mobilní telefon, mobilní telefon, notebook, mobilní telefon, notebook, notebook atd;
- možnost profesního rozvoje.

Místo výkonu práce.

Termín pro podání přihlášky: 30. června 2024.

Přihlášky zasílejte na adresu allas@agrokerholding.hu

Upozorňujeme, že nelze přijímat e-maily z freemailových adres.

ID inzerátu: 7426343
Aktualizováno: 20. června 2024 7:50:37 SELČ

Údaje inzerenta

název Agroker Holding Zrt. Fungující společnost
Místo Župa Szabolcs-Szatmár-Bereg
4400 Nyíregyháza
webová adresa www... Zobrazí se
Powered by Google
4.7

Kontakt

Telefon +36703 xxxxxx Zobrazí se
posílám zprávu
Pro odeslání zprávy se prosím přihlaste!
Registrace

Myslíte si, že byl tento inzerát vložen omylem? Sdělte nám prosím své komentáře vyplněním formuláře níže:

ochrana reCAPTCHA Ochrana dat - Všeobecné obchodní podmínky

CSAPSZEG MASSEY FERGUSON 3630

19.775 Ft +ÁFA

SZŰRŐ VÍZLEVÁLASZTÓ MASSEY FERGUSON

19.510 Ft +ÁFA

LÉGÜSTFEDÉL BHA130,150 AR903,1203

8.891 Ft +ÁFA

Tume Nova Combi Module 4000 vetőgép

bez ceny