Poprzedni

Sprzedawca maszyn rolniczych

Następny

Osada Okręg Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4400 Nyíregyháza
Węgry
Dzielenie się: messengerfacebookwhatsappviberemail
Miejsce pracy Okręg Szabolcs-Szatmár-Bereg

Opis
70 LAT DOŚWIADCZENIA W OBSŁUDZE ROLNICTWA
Nasza firma obsługuje producentów rolnych, od rolników indywidualnych po spółki osobowe. Oprócz oferowania szerokiej gamy produktów i usług, staramy się również być blisko naszych partnerów.

Poszukujemy nowego pracownika na stanowisko sprzedawcy maszyn rolniczych w regionie wschodnio-węgierskim!

Obowiązki:
- Sprzedaż maszyn rolniczych dystrybuowanych przez Agroker Holding Zrt;
- Sprzedaż maszyn rolniczych Agro Machinery firmy Agrofork AG;
- Przygotowywanie i dokumentowanie ofert i umów związanych ze sprzedażą;
- samodzielne i odpowiedzialne przeprowadzanie transakcji w całej fazie sprzedaży.

Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe mechaniczne;
- Co najmniej 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego;
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
- umiejętność obsługi komputera na poziomie użytkownika;
- prawo jazdy kategorii "B";
- Precyzja, niezawodność.

Dodatkowy atut:
- Język angielski / niemiecki / włoski.

Co oferujemy:
- samochód służbowy do pracy, telefon komórkowy, laptop;
- konkurencyjne wynagrodzenie;
- telefon komórkowy, laptop, telefon komórkowy, telefon komórkowy, telefon komórkowy, telefon komórkowy, laptop, telefon komórkowy, laptop, laptop itp;
- możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja pracy.

Termin składania podań: 30 czerwca 2024 r.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres allas@agrokerholding.hu

Należy pamiętać, że nie przyjmujemy wiadomości e-mail z bezpłatnych adresów e-mail.

Identyfikator reklamy: 7426343
Zaktualizowano: 20 czerwca 2024 07:50:37 CEST

Dane reklamodawcy

Nazwa Agroker Holding Zrt. Działająca firma
Miejsce Okręg Szabolcs-Szatmár-Bereg
4400 Nyíregyháza
adres internetowy www... To pokazuje
Powered by Google
4.7

Kontakt

Telefon +36703 xxxxxx To pokazuje
Wysyłam wiadomość
Proszę zalogować się aby wysłać wiadomość!
Rejestracja

Czy uważasz, że to ogłoszenie zostało opublikowane przez pomyłkę? Prosimy o przesłanie nam swoich komentarzy poprzez wypełnienie poniższego formularza:

ochrona reCAPTCHA Ochrona danych - Ogólne Warunki

ALÁTÉT MF
ALÁTÉT MF

1.730 Ft +ÁFA

ANNOVI REVERBERI SZIVATTYÚHÁZ AR813

33.110 Ft +ÁFA

MZURI PRO-TIL 4T egymenetes sávművelő vetőgép (precíziós pályázatba beilleszthető)
MZURI PRO-TIL 4T egymenetes sávművelő...

bez ceny

GUMIGYŰRŰ 17,13X2,62/AR19

200 Ft +ÁFA