Poprzedni

Sprzedaż części do mobilnych maszyn rolniczych

310.000 HUF

Następny

Osada Okręg Veszprém, 8500 Pápa
Węgry
Dzielenie się: messengerfacebookwhatsappviberemail
Zapłata 310.000 HUF
Miejsce pracy Okręg Heves
Wymagane prawo jazdy B
Charakter zatrudnienia Pełny etat, Stosunek pracy
Porządek pracy Ogólny harmonogram pracy
Korzyści Telefon komórkowy, Stołówka
Dokumenty wymagane do złożenia wniosku Zdjęcie CV, List motywacyjny
Adres e-mail do kontaktu hr@keszenlet.hu
Spełnia wymagania rolnictwa precyzyjnego NIE

Opis
Poszukujemy mobilnego sprzedawcy części do maszyn rolniczych!

KRÓTKIE PRZEDSTAWIENIE NASZEJ FIRMY:
Od 1990 roku jesteśmy odnoszącą sukcesy, dynamicznie rozwijającą się, w 100% węgierską firmą zajmującą się dystrybucją, instalacją i serwisem maszyn rolniczych i urządzeń technologicznych, części zamiennych oraz urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Patrząc wstecz na dziesięciolecia historii, celem naszej firmy zawsze był ciągły rozwój. Chcielibyśmy zaoferować wszystkim naszym współpracownikom stabilną pracę z ciągłym rozwojem zawodowym!

WYMAGANIA:
- Umiejętność obsługi komputera
- Wykształcenie minimum średnie
- Minimalny poziom umiejętności obsługi komputera
- Silne nastawienie handlowe, podejście sprzedażowe
- Znajomość części do maszyn rolniczych
- Rzetelność, dokładność, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

ABY BYĆ BRANYM POD UWAGĘ NA TO STANOWISKO:
- Umiejętności administracyjne
- Silne nastawienie handlowe i podejście do sprzedaży

GŁÓWNE OBOWIĄZKI, ZADANIA:
- Obsługa partnerów dokonujących zakupów w specjalistycznym sklepie, udzielanie porad, pomoc w identyfikacji części zamiennych
- Pomoc i doradztwo klientom, pomoc w zakupie części zamiennych, pomoc w wyborze części zamiennych i pomoc w procesie sprzedaży
- Zarządzanie istniejącymi partnerami
- Budowanie własnej bazy klientów
- Utrzymywanie kontaktu z partnerami i informowanie ich o nowościach i promocjach

CO OFERUJEMY:
- Stabilne, długoterminowe zatrudnienie w przyjaznym rodzinie miejscu pracy
- Konkurencyjne wynagrodzenie, kafeterię
- Dobrze zorganizowane, kulturalne środowisko pracy

MIEJSCE PRACY:
Szihalom, północno-wschodnie Węgry

SPOSÓB APLIKACJI:
CV ze zdjęciem + list motywacyjny z wymaganiami płacowymi.
ADRES E-MAIL: hr@keszenlet.hu

Identyfikator reklamy: 7449445
Zaktualizowano: 30 września 2024 12:06:58 CEST

Dane reklamodawcy

Nazwa Készenlét Zrt. Działająca firma
Miejsce Okręg Veszprém
8500 Pápa
adres internetowy www... To pokazuje
Powered by Google
4.1

Kontakt

Proszę zalogować się aby wysłać wiadomość!
Rejestracja

Czy uważasz, że to ogłoszenie zostało opublikowane przez pomyłkę? Prosimy o przesłanie nam swoich komentarzy poprzez wypełnienie poniższego formularza:

ochrona reCAPTCHA Ochrona danych - Ogólne Warunki

Vicon EXTRA 228 hátsó függesztésű fűkasza
Vicon EXTRA 228 hátsó függesztésű...

3.600.000 Ft +ÁFA

Tonutti Millenium V20 PRO csillagkerekes rendsodró
Tonutti Millenium V20 PRO csillagkerekes...

22.200 EUR +ÁFA

COSNET Inszemináló állás,  kezelőállás
COSNET Inszemináló állás, kezelőállás

900 EUR +ÁFA

APV UD 100 M1 sószóró

1.010.000 Ft +ÁFA