Previous

Kertészmérnököt/agrármérnököt/gépészmérnököt keresünk - JÁNKMAJTISON

Next

Settlement Szabolcs-Szatmár-Bereg county, 4741 Jánkmajtis
Hungary
Sharing: messengerfacebookwhatsappviberemail
Company description A Szatmári Diókert Kft. főprofilja a gyümölcstermesztés(dió, meggy, szilva), de emellett zöldségtermesztéssel, erdőgazdálkodással és dió feldolgozással is foglalkozik.
Place of work Szabolcs-Szatmár-Bereg
Position Engineer
Duration of work Permanent work
Driver's license required B
Expectations - felelősségtudat, önállóság - elhivatottság - terhelhetőség, rugalmasság - komplex gondolkodás - precizitás - jó irányító- és szervezőkészség - Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete
It's an advantage - Szolgi vállalatirányítási rendszer ismerete - Kertészetben/élelmiszeriparban szerzett tapasztalatok - Gépészmérnök végzettség / műszaki rálátás
What we offer - versenyképes jövedelem - jó csapat - folyamatos fejlődési lehetőség - stabil munkahely
How to apply Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailben.
Contact email radi.laszlo@jonaco.hu
It meets the requirements of precision farming No
Translation

Description
A Szatmári Diókert Kft. keresi jövőbeli kertészmérnök/agrármérnök/gépészmérnök munkatársát.

Feladatok:
- A kertészetben zajló munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása (pl. gazdálkodási napló, nyilvántartások vezetés).
- A termeléshez szükséges anyagbeszerzések koordinálása.
- A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartás.
- A higiéniai-, járványvédelmi-, tűzvédelmi- és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása.

Identifier: 7414767
Updated: 30 April 2024 at 15:08:53 CEST

Advertiser data

Name Szatmári Diókert Kft.
Locality Szabolcs-Szatmár-Bereg county
4741 Jánkmajtis

Contact

Telephone number +36305 xxxxxx Show
Send Message
Please login to send a message!
Registration

Do you think this ad was posted in error? Please let us know your comments by filling out the form below:

reCAPTCHA protection Privacy policy - General Terms and Conditions

Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO GBAV-26 - a készlet erejéig
Extra Akció - Vontatott V Tárcsa TOSCANO...

1.600.000 Ft +ÁFA

Geo DM-210N 3 késes rotációs fűnyíró

620.000 Ft +ÁFA

LS MT3.35-Készletről

4.500.000 Ft +ÁFA

Használt Optigép Opticorn 876CS szárzúzós kukoricaadapter eladó
Használt Optigép Opticorn 876CS...

Without price