Anterior

Vânzător de mașini agricole

Ca urmare a

Așezarea Județul Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4400 Nyíregyháza
Ungaria
Partajarea: messengerfacebookwhatsappviberemail
Loc de munca Județul Szabolcs-Szatmár-Bereg

Descriere
70 DE ANI DE EXPERIENȚĂ ÎN SLUJBA AGRICULTURII
Compania noastră deservește producătorii agricoli, de la fermieri individuali la parteneriate. Pe lângă faptul că oferim o gamă largă de produse și servicii, ne străduim, de asemenea, să fim apropiați din punct de vedere geografic de partenerii noștri.

Căutăm un nou angajat pentru postul de vânzător de mașini agricole în regiunea Est-Ungaria!

Atribuții:
- Vânzări de mașini agricole distribuite de Agroker Holding Zrt;
- Vindem utilaje agricole din gama Agro Machinery a companiei Agrofork AG;
- Pregătirea și documentarea ofertelor și contractelor legate de vânzări;
- efectuarea în mod independent și responsabil a tranzacțiilor pe parcursul întregii faze de vânzare.

Așteptări:
- Diplomă de inginer mecanic;
- cel puțin 3 ani de experiență profesională relevantă;
- Abilități excelente de comunicare și negociere;
- competențe informatice la nivel de utilizator;
- permis de conducere categoria "B";
- Precizie, fiabilitate.

Un avantaj:
- Engleză / germană / italiană.

Ce oferim:
- mașină de serviciu, telefon mobil, laptop;
- salariu competitiv;
- telefon mobil, laptop, telefon mobil, telefon mobil, telefon mobil, telefon mobil, telefon mobil, laptop, telefon mobil, laptop, laptop, laptop, etc;
- oportunități de dezvoltare profesională.

Locația de muncă: Loc de muncă: Str.

Termen limită pentru depunerea candidaturii: 30 iunie 2024.

Vă rugăm să trimiteți candidatura dumneavoastră la adresa allas@agrokerholding.hu

Vă rugăm să rețineți că nu putem accepta e-mailuri de la adrese de e-mail gratuite.

ID reclamă: 7426343
Actualizat: 20 iunie 2024, 07:50:37 CEST

Datele agentului de publicitate

Nume Agroker Holding Zrt. O companie care lucrează
Loc Județul Szabolcs-Szatmár-Bereg
4400 Nyíregyháza
adresa de internet www... Se afișează
Powered by Google
4.7

a lua legatura

Telefon +36703 xxxxxx Se afișează
Trimit un mesaj
Vă rugăm să vă autentificați pentru a trimite un mesaj!
Înregistrare

Crezi că acest anunț a fost postat din greșeală? Vă rugăm să ne transmiteți comentariile dvs. completând formularul de mai jos:

protecție reCAPTCHA Protejarea datelor - Termeni si Conditii Generale

HAJTÓKAR BHA130,150

9.930 Ft +ÁFA

Tume Nova Combi Module 4000 vetőgép

fara pret

Massey Ferguson 7347S (MCS) ACTIVA S5 kombájn gabonaasztallal
Massey Ferguson 7347S (MCS) ACTIVA S5...

fara pret

DUGATTYÚ BHA130,170

3.500 Ft +ÁFA

Toate drepturile rezervate.