Anterior

Vânzări de piese pentru utilaje agricole mobile

310.000 HUF

Ca urmare a

Așezarea Județul Veszprém, 8500 Pápa
Ungaria
Partajarea: messengerfacebookwhatsappviberemail
Plată 310.000 HUF
Loc de munca Județul Heves
Este necesar permisul de conducere B
Natura angajării Cu normă întreagă, Relații de muncă
Comandă de lucru Program general de lucru
Beneficii Telefon mobil, Cantina
Documente necesare pentru aplicare CV foto, Scrisoare de intenție
Emailul de contact hr@keszenlet.hu
Îndeplinește cerințele agriculturii de precizie Nu

Descriere
Căutăm un vânzător mobil de piese pentru utilaje agricole!

SCURTĂ PREZENTARE A COMPANIEI NOASTRE:
Din 1990 suntem o companie de succes, cu o dezvoltare dinamică, deținută în proporție de 100% de maghiari, care distribuie, instalează și deservește utilaje agricole și echipamente tehnologice, piese de schimb și echipamente de refrigerare și aer condiționat. Privind în urmă la decenii de istorie, obiectivul companiei noastre a fost întotdeauna dezvoltarea continuă. Dorim să oferim tuturor colegilor noștri un loc de muncă stabil, cu o dezvoltare profesională continuă!

CERINȚELE POSTULUI:
- Competențe informatice
- Nivel minim de educație secundară
- Un nivel minim de cunoaștere a calculatorului
- Atitudine comercială puternică, abordare a vânzărilor
- Cunoașterea pieselor de schimb pentru utilaje agricole
- Fiabil, precis, capabil să lucreze independent și în echipă

PENTRU A FI LUATE ÎN CONSIDERARE PENTRU ACEST POST:
- Competențe administrative
- Atitudine comercială puternică și abordare a vânzărilor

PRINCIPALELE ATRIBUȚII, SARCINI:
- Servirea partenerilor care cumpără într-un magazin specializat, oferirea de consiliere, sprijinirea în identificarea pieselor de schimb
- Asistarea și consilierea clienților, asistarea în achiziționarea de piese de schimb, asistarea în selectarea pieselor de schimb și asistarea în procesul de vânzare
- Gestionarea partenerilor existenți
- Crearea propriei baze de clienți
- Menținerea legăturii cu partenerii și informarea acestora cu privire la noutăți și promoții

CE OFERIM:
- Angajare stabilă, pe termen lung, într-un loc de muncă favorabil familiilor
- Salariu competitiv, cantină
- Un mediu de lucru bine organizat, cultivat

LOCUL DE MUNCĂ:
Szihalom, nord-estul Ungariei

METODA DE APLICARE:
CV foto + scrisoare de intenție cu cerințele salariale.
ADRESA DE E-MAIL: hr@keszenlet.hu

ID reclamă: 7449445
Actualizat: 30 septembrie 2024, 12:06:58 CEST

Datele agentului de publicitate

Nume Készenlét Zrt. O companie care lucrează
Loc Județul Veszprém
8500 Pápa
adresa de internet www... Se afișează
Powered by Google
4.1

a lua legatura

Vă rugăm să vă autentificați pentru a trimite un mesaj!
Înregistrare

Crezi că acest anunț a fost postat din greșeală? Vă rugăm să ne transmiteți comentariile dvs. completând formularul de mai jos:

protecție reCAPTCHA Protejarea datelor - Termeni si Conditii Generale

Ricosma EXTREME 2 600L permetezőgép

1.750.000 Ft +ÁFA

Matermacc Unica-PVI sorközművelő kultivátor
Matermacc Unica-PVI sorközművelő...

12.150 EUR +ÁFA

COSNET 12 férőhelyes körbála etető

735 EUR +ÁFA

Vicon Andex 705 Vario kétrotoros rendsodró
Vicon Andex 705 Vario kétrotoros...

9.915.000 Ft +ÁFA

Toate drepturile rezervate.