Prethodno

Kertészmérnököt/agrármérnököt keresünk - JÁNKMAJTISON

Praćenje

Naselje Županija Szabolcs-Szatmár-Bereg, 4741 Jánkmajtis
Mađarska
Dijeljenje: messengerfacebookwhatsappviberemail
Mjesto rada Županija Szabolcs-Szatmár-Bereg
Priroda položaja Inženjer
Obavezna vozačka dozvola B
Priroda zaposlenja Stalni posao
Email za kontakt radi.laszlo@jonaco.hu
Zadovoljava zahtjeve precizne poljoprivrede Ne
Prijevod

Opis
A Szatmári Diókert Kft. keresi jövőbeli kertészmérnök/agrármérnök munkatársát.

Feladatok:
- A kertészetben zajló munkák tervezése, szakmai irányítása és ellenőrzése, valamint ezen feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők naprakész ellátása (pl. gazdálkodási napló, nyilvántartások vezetés).
- A termeléshez szükséges anyagbeszerzések koordinálása.
- A vezetőség tagjaival, megrendelőkkel és egyéb szervek/hatóságok képviselőivel való kapcsolattartás.
- A higiéniai-, járványvédelmi-, tűzvédelmi- és munkavédelmi szabályok betartása, betartatása.

Cégleírás:
A Szatmári Diókert Kft. főprofilja a gyümölcstermesztés(dió, meggy, szilva), de emellett zöldségtermesztéssel, erdőgazdálkodással és dió feldolgozással is foglalkozik.

Elvárások:
- felelősségtudat, önállóság
- elhivatottság
- terhelhetőség, rugalmasság
- komplex gondolkodás
- precizitás
- jó irányító- és szervezőkészség
- Microsoft Word és Excel haladó szintű ismerete

Előnyt jelent:
- Szolgi vállalatirányítási rendszer ismerete
- Kertészetben/élelmiszeriparban szerzett tapasztalatok
- Műszaki rálátás

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem
- jó csapat
- folyamatos fejlődési lehetőség
- stabil munkahely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével e-mailben.

ID oglasa: 7414767
Ažurirano: 7. srpnja 2024. u 23:36:26 CEST

Podaci o oglašivaču

Ime Szatmári Diókert Kft.
Mjesto Županija Szabolcs-Szatmár-Bereg
4741 Jánkmajtis

Kontakt

Telefon +36305 xxxxxx Prikazuje
šaljem poruku
Molimo prijavite se za slanje poruke!
Registracija

Mislite li da je ovaj oglas objavljen greškom? Javite nam svoje komentare ispunjavanjem donjeg obrasca:

reCAPTCHA zaštita Zaštita podataka - Opći uvjeti poslovanja

Karos szárzúzó,  karos zúzó 110 cm / Eta M Trimmer 1100
Karos szárzúzó, karos zúzó 110 cm / Eta...

2.979.900 Ft +ÁFA

Eladó új Paksan Scorpion sorfüggetlen silózó
Eladó új Paksan Scorpion sorfüggetlen...

bez cijene

ALKATRÉSZ ÜZLETÁG ÉS SZERVIZ KOORDINÁTOR

bez cijene

SATEX Gruber Master Seed 2,5 M

3.130.000 Ft +ÁFA

Sva prava pridržana.